Anneler ile Geleceğe

Bebek dünyasındaki ayrıcalıkları kaldırmayı amaç edinen Canbebe, her annenin ve her bebeğin fizyolojik ve psikolojik gereksinimlerini karşılayabilme hakkı olduğunu savunuyor. Bu gelişimin temelini 0-36 aylık dönemde anne kucağında alan sağlıklı bebeklerin geleceğin sağlıklı toplumlarını oluşturacağına inanıyor.

Yenidoğan ve sonrasındaki gelişim döneminde hamilelik, yenidoğan bakımı, emzirme, uyku, ek gıdaya geçiş, 2 yaş sendromu, oyunun önemi, anneler ve çocukları için sağlıklı beslenme gibi alanlara kendi imkanları ile ulaşamayan annelerin yanında olmayı hedefliyoruz.

Şehrinize gelecek olan Canbebe Anneler ile Geleceğe Projesi sayesinde, alanlarında uzman bebek bakım hemşiresi, çocuk gelişim uzmanı ve beslenme uzmanı ile buluşarak tüm sorularınıza cevap bulabilirsiniz.

Katılımı ücretsiz olan seminerlerde; Canbebe’nin sürpriz hediyeleri ve keyifli bir sohbet sizleri bekliyor.

 • Tarih
  Şehir
  Belediye
  Seminer Salonu
 • 14 Mart 2018
  Antalya
  Muratpaşa Belediyesi
  Muratpaşa Belediyesi Kültür Salonu
 • 12 Nisan 2018
  Mersin
  Yenişehir Belediyesi
  Nikah Salonu
 • Mayıs
  İzmir
  Torbalı Belediyesi
  İlan edilecektir.
 • Eylül
  Samsun
  İlan edilecektir.
  İlan edilecektir.
 • Ekim
  Ankara
  İlan edilecektir.
  İlan edilecektir.
 • Kasım
  Adana
  İlan edilecektir.
  İlan edilecektir.
Diğer etkinlikler
Uzmanlarımız
 • Özge Selçuk Bozkurt
  Çocuk Gelişimi Uzmanı
  Özge Selçuk Bozkurt
  Çocuk Gelişimi Uzmanı
  Özge Selçuk Bozkurt
  Hacettepe Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Çocuk Gelişimi Bölümü Lisans eğitimini tamamlayıp sonrasında aynı fakültede Üstün Yetenekli Çocuklar üzerine yüksek lisans eğitimi alıp bilim uzmanlığına hak kazanmıştır. Bursa’da kendine ait BabyPlay adında Merkezinde hizmet vermektedir.
 • Esra Ertuğrul
  Yenidoğan Hemşiresi
  Esra Ertuğrul
  Yenidoğan Hemşiresi
  Esra Ertuğrul
  2016’dan bu yana Anne Bebek Eğitim Merkezi’nde rahat doğum, emzirme, bebek banyosu-masajı gibi eğitimler veren uzman; Florence Nightingale Hemşirelik Yüksekokulu mezunudur. Çok takip edilen Bebeimgeliyor blog’unda eğitimlerini ve deneyimlerini de paylaşıyor.
Moderatör
 • Seren Fosforoğlu
  Seren Fosforoğlu
  Seren Fosforoğlu
  Tiyatro sanatçısı, ve TV 8,5’da ‘’Seren Fosforoğlu ile Anne Olmak’’ isimli programın da yapımcısı ve sunucusudur. Seren Fosforoğlu, 7 tüp bebek tedavisi sonrası sürpriz bir şekilde doğal yollarla çocuk sahibi olmuş bir annedir. Yaşadığı tedavileri ve hamilelik sürecini anlattığı ‘’Mucizem’’ adında çok ses getiren bir kitabı vardır. Sanatçı kişiliğinin yanında annelere rehber olmak niyetiyle anne ve bebek sağlığı alanında sosyal sorumluluk çalışmalarını sürdürmektedir.